پشتیبانی 8 الی 22

09300274872

globe
ارسال سراسر کشور

در سریع ترین زمان ممکن!

6 محصول
مرتب‌سازی:

ریزر

ریزر

برند ریزر در سال 2005 تاسیس شد، و در طی این مدت کوتاه توانست به یکی از پیشگامان صنعت گیم تبدیل شود. ریزر با دارا بودن سهم بالایی از بازار تجهیزات گیمینگ توانسته به ارزشی بیش از یک میلیارد دلار دست پیدا کند.

کمتر گیمر حرفه‌ای هست که از محصولات این برند اصالتا هنگ کنگی استفاده نکرده باشد، برندی که از ابتدا با ایده‌های آقای مین لیانگ تان و رابرت کراکف قصد ارائه بهترین تجهیزات گیمینگ را برای بازی‌کنان داشته به طوری که درحال حاضر پای ثابت نمایشگاه CES و مسابقات مختلف در سرتاسر دنیا است. اما مثل هر برند بزرگ دیگری ریزر هم دارای مشکلاتی در سال های اول بوده. در سال 2000 به دنبال بحران‌های مالی در مرز ورشکستگی قرار گرفت اما با تلاش‌های آقای لیانگ تان و شراکت با ماکروسافت توانست به مشکلات سال‌های اول غلبه کرده و به جایگاه فعلی برسد. اما ویژگی‌ بخصوصی که درحال حاضر ریزر را تبدیل به یکی از تاثیر گذارترین برندها کرده چیزی بیش از استفاده از نور پردازی‌های آر‌جی‌بی برای موس و کیبورد است. بدست گرفتن بازارهای اروپا و آمریکا، توانایی طراحی و ساخت لپ تاپ‌های مثل ریزر بلید، گوشی ریزر فون و مانیتور گیمینگ همه نشان دهنده مهندسی بالا و داشتن ایده‌ای نو و جدید در این برند است. قطعا داشتن مغز متفکری مانند مین-لیانگ تان عامل اصلی برای رسیدن به این جایگاه بوده است. توجه به جزئیات و ارائه محصولی بی‌نقص شاید تنها از این مارهای سبز رنگ مشهور بربیاید.

برند ریز همواره محبوب منتقدان بوده و همه ساله برنده‌ی عناوین معتبر از جشنواره‌ها و مراسم مختلف در عرصه تکنولوژی و سخت افزار شده است. این برند همچنین در مجلات و نشریات فیزیکی و الکترونیکی گیمینگ جوایز متعددی دریافت کرده است. کیفیت محصول، ابتکار و خلاقیت در طراحی و استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته از ویژگی‌های محصولات ریز محسوب می‌شود. ریزر یک برند کاملا تخصصی بوده و همانطور که اشاره شد تمام تمرکز، سرمایه‌ گذاری‌ و تولیدات خود را به صورت صد در صد بر ارائه تجهیزات خاص برای گیمرهای حرفه‌ای متمرکز کرده است.

ریزر همواره یکی از پیشگامان این حرفه بوده و تاریخ این شرکت پر از محصولاتی‌ست که همگی اولین در نوع خود بوده اند. ارائه محصولاتی مثل Copperhead که اولین موس گیمینگ با 2000 دی‌پی‌ای دقت بوده است نشان از پیشگام بودن ریزر در فناوری های روز است، پیشگام بودنی که همواره رو به رشد بوده است.