شرایط ارسال کالا

قطعا در خریدهای اینترنتی مهم ترین دغدغه خریداران موضوع شرایط و نحوه ارسال کالا از فروشگاه دارنده کالا می باشد و از آنجایی که فروشگاه اکسین سیستم ،بیشتر تمرکز خود را به فروش اینترنتی به خریداران محترم گذاشته پس قطعا این فروشگاه حساسیت و دقت بیشتری در شرایط و نحوه ارسال کالا خواهد داشت.

لذا به جهت شفاف سازی و رفع ابهامات خریداران محترم،فروشگاه اکسین سیستم شرایط و نحوه ارسال کالاها را بدین صورت وضع و شرح داده است:

1_ فروشگاه اکسین سیستم موظف می باشد پس از دریافت سفارش آن را بررسی و نهایتاً ظرف 1 روز کاری، سفارش را برای خریدار بسته بندی و ارسال نماید.

2_ کلیه بسته بندی های محصولات توسط فروشگاه اکسین سیستم  و در کمال دقت انجام می شود.

3_ کلیه هزینه های بسته بندی بصورت رایگان می باشد.

4_ ارسال برای شهر اهواز  در کلیه ایام هفته به جز روزهای تعطیل انجام می شود.

5_ارسال برای سایر استانها و شهرستان ها فقط از روز شنبه الی چهار شنبه انجام می گیرد دقت بفرمایید در روز پنجشنبه هیچگونه ارسالی برای شهرها و استانهای دیگر انجام نمی گیرد.

6_ ارسال های شهر اهواز  در ساعات 10 صبح الی 13 و عصرها از ساعت 17 الی 21 انجام می گیرد.

7 – ارسال برای سایر استانها و شهر های دیگر در ساعات اداری (پس از تایید نهایی) سفارش انجام می پذیرد.

7_1_درصورت انصراف خریدار از خرید خود ،خریدار موظف است تا قبل تایید سفارش، انصراف خود را از طریق تماس با پشتیبانی فروشگاه اعلام نماید.( جهت ارتباط با با پشتیبانی می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه بفرمایید)

7_2_ وجه خرید لغو شده نهایتاً 48 ساعت بعد به حساب خریدار بازگردانده می شود.

7_3_ درصورت انصراف خریدار مبالغ کمتر 5میلیون ریال بدون احتساب کسر مالیات و مبالغ بیشتر از 5میلیون ریال با احتساب کسر مالیات به خریدار بازگردانده می شود.

8_ هنگام تحویل کالا از مامور پست یا تیپاکس در حضور وی وطمئن شودید که کارتن پستی کاملا بدون ضرب خوردگی و فرو رفتگی باشد در غیر اینصورت و تحویل بسته هیچ مسئولیتی برعهده فروشگاه اکسین سیستم نخواهد بود.

9_خریدار برای عودت و مرجوعی کالای خریداری موظف به رعایت قوانین عودت و مرجوعی می باشد(جهت آگاهی به صفحه سیاست عودت و مرجوعی مراجعه بفرمایید).

10_ کلیه هزینه های ارسال کالا برعهده خریداران می باشد.

11_ارسال از فروشگاه اکسین سیستم  به چند روش انجام می شود:

11_1_ارسال از طریق تیپاکس: سفارشات ثبت شده از طریق تیپاکس در همان روز ثبت سفارش ارسال خواهند شد همچنین کلیه خریدهای 1میلیون تومان به پایین فقط از طریق تیپاکس ارسال خواهند شد.

11_2_پیک موتوری: کلیه ارسال ها برای شهر اهواز از طریق پیک موتوری انجام می شود.

11_3_ وانت بار:خریدهای عمده شهر اهواز  از طریق وانت بار انجام می شود.

11_4_باربری: خریدهای عمده شهرستان ها و استانهای دیگر فقط از طریق باربری انجام می شود.

11_5_ارسال از طریق پست پیشتاز: سفارشات ثبت شده از طریق پست پیشتاز روز بعد از ثبت سفارش و درصورت عدم تعطیلی رسمی در ساعات ادارای تحویل  پست می شود.

12-کلیه خرید های بالای 100 میلیون ریال شهرستان اهواز رایگان ارسال خواهد شد.

13- کلیه خریدهای عمده شهرستان ها و استهای دیگر که بالای 200میلیون ریال باشد رایگان ارسال خواهد شد.